הנדימן הגדול בשיפוצים

מנעולי צילינדרים הם מנעולים נפוצים המשמשים בתים ומשרדים

מנעולי צילינדרים הם ללא ספק המנעולים הנפוצים ביותר המשמשים בבית ובמקום העבודה. מנעול צילינדר הוא אחד המשתמש במארז בצורת בית גלילי עם חריץ מפתח. מנעול הצילינדר הוא אחד המשמש לאבטחת דלת שלמה. מנעולי צילינדרים נמצאים בדרך כלל על דלתות בעלות יכולת להתנדנד החוצה אך אינן מסוגלות לעשות זאת בשל העובדה שהן מחוברות לצירים על ידי מוט גליל.

מנעולי צילינדרים הם מנעולים נפוצים

למנעול מסוג זה יש כמה יתרונות על פני סוגים אחרים של מנעולים. ראשית, קשה מאוד לפתוח אותם מבפנים או מבחוץ. זאת בשל עיצוב קפיצי מנעולי הצילינדר. ברגע שהדלת מורמת מנעולי הצילינדר קופצים והמנעול נפתח. ההתנגדות לפתיחת מנעולים מסוג זה היא מה שהופך את מנעלי הצילינדר לקשים מאוד לפריצה.

מנעולי צילינדרים נמצאים בשימוש רב

ורגים משמשים כשכבת אבטחה נוספת בעת אבטחת דלת. ניתן למקם אותם על כל סוג של דלת כולל דלתות בנק ומשרד. אם פורץ מסוגל להיכנס דרך חור או סדק בדלת הוא יצטרך לחפור פנימה כדי למצוא דרך פנימה. בולטים מספקים לפורץ משימה קשה ביותר.

מנעולי צילינדרים הם אחד מסוגי המנעולים הטובים ביותר

לשימוש בשילוב עם מתים. הם מספקים שכבה נוספת של אבטחה ולעתים קרובות הם יכולים לספק אותה רמת הגנה כמו בלה. מנעולי גליל נמצאים בדרך כלל על דלתות הנדרשות לנעול מבפנים. הם נדרשים על פי חוק ברוב המקרים. פורץ המנסה לפרוץ לבית או למשרד ואינו מסוגל להשיג גישה בגלל המנעולים הללו סביר שיוותר.

עוד שירותים שלנו:

מנעולי גלילים פופולריים לשימוש בבית

הם משמשים בסמיכות לדלתות וחלונות. סביר להניח שפורץ שמנסה להיכנס לבית או למשרד יסוכך אם ינסה להשתמש במנעול מסוג סטנדרטי על הדלתות. בדרך כלל משתמשים במנעולי צילינדרים על הדלתות והחלונות הראשיים של בית.
מנעולי צילינדרים נמצאים בשימוש רב

מנעולי גליל משמשים לעתים קרובות בבנייני דירות

הם מספקים חובה כפולה של בורג ומנעול על הדלתות. פורץ שמחפש להיכנס לדירה סביר שיוותר אם לא יוכל לפתוח את הדלת מבחוץ. מנעולי צילינדרים מושלמים למטרה זו. ניתן להשתמש בהם גם על חלונות הדירה.
מנעולי צילינדרים הם מנעולים נפוצים הנמצאים בבתים רבים. הם משמשים על דלתות וחלונות הבית. כאשר משתמשים ב- deadbolt הוא משמש כדוי משני במאמץ למנוע כניסה מאולצת. אם פורץ מכה בלהקת ולא מצליח להיכנס לבית סביר להניח שהוא ינסה את מנעולי החלון. אם הסיכות על הבורג עשויות פלדה וניתן לכפות אותן בקלות, הפורץ לא ינסה לפתוח את החלון באמצעות המפתח שלו.

אבטחת הבית

מנעולי צילינדרים הם אחד מסוגי המנעולים הנפוצים ביותר. ניתן להשתמש בהם לשיפור כל סוג של מערכת אבטחה. גנב המנסה להשיג כניסה לבית או למשרד סביר שיוותר אם לא היה יכול לפתוח את הדלת עם מנעול סטנדרטי על המסגרת. מנעול המספק חובה כפולה סביר שיעניק לפלילים צרות. ניתן להתקין מנעולי גליל על כל סוג של דלת או מסגרת חלון.